EURO24.BROKER z siedzibą w Warszawie – to profesjonalny polski broker informacji biznesowej, wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze obrotu krajowymi Nieruchomościami Inwestycyjnymi, Wierzytelnościami Hipotecznymi, Przedsiębiorstwami oraz Surowcami i Towarami z całego świata. Oprócz obsługi obrotu nieruchomościami oraz realizacji zabezpieczonych hipotecznie inwestycji o stopach zwrotu nieosiągalnych dla tradycyjnych form inwestowania, od lat skutecznie łączymy Sprzedających i Kupujących z najdalszych nawet zakątków globu, umożliwiając im zawieranie bezpośrednich, wysokodochodowych kontraktów import/export.

Niniejsza strona RNI (Rokaj Nieruchomości Inwestycyjne), poświęcona jest w całości obsłudze obrotu unikalnymi nieruchomościami inwestycyjnymi – gruntami, przedsiębiorstwami oraz obiektami komercyjnymi, zlokalizowanymi w całej Polsce oraz Wierzytelnościami Hipotecznymi zabezpieczonymi na nieruchomościach.

Nie jesteśmy typowym „pośrednikiem” i funkcjonujemy w oparciu o całkiem inny model organizacji. Ofert nie pozyskujemy bowiem popularną metodą kopiuj-wklej, tudzież z ogólnodostępnych portali internetowych typu Otodom, Morizon, Domiporta, Gratka etc., lecz poprzez działania operacyjne w terenie oraz budowaną przez długie lata sieć kontaktów biznesowych. Zdecydowanie nie „idziemy” na ilość, lecz na jakość. Nie zajmujemy się ofertami ogólnodostępnymi. Nie znajdziecie też u nas Państwo ofert skopiowanych „z netu”.

W naszej ofercie, znajduje się przeważnie od 50 do 100 elitarnych nieruchomości z pierwszej ręki. Każda z nich jest wyjątkowa – są to wyselekcjonowane, atrakcyjne i niedostępne w sieci oferty unikalnych nieruchomości inwestycyjnych z terenu całej Polski – od gruntów budowlanych (budownictwo jedno- i wielorodzinne) oraz terenów specjalnego przeznaczenia z pozwoleniami (pod np. składowanie i utylizację odpadów, w tym niebezpiecznych), przez nieruchomości TSL (magazyny, hale, etc.), po wszelkiego rodzaju budynki i obiekty handlowe, stacje paliw, hotele, zakłady i fabryki, a nawet funkcjonujące kopalnie, posiadające bogate i udokumentowane ekspertyzami geologicznymi złoża.

Co do zasady, zajmujemy się nieruchomościami inwestycyjnymi o wartości rynkowej od 1 mln €. Niekiedy robimy też wyjątki dla nieruchomości tańszych, lecz atrakcyjnych inwestycyjnie. Przyjmujemy do sprzedaży jedynie wybrane nieruchomości, wyselekcjonowane przez nas pod kątem inwestycyjnym. Pozwala nam to poświęcić nieruchomości oraz Stronom transakcji optymalną ilość czasu, czego próżno szukać w „agencjach” i co przekłada się na naszą bardzo wysoką skuteczność. Dość wspomnieć, że ponad 60% przyjętych do sprzedaży nieruchomości – sprzedajemy w czasie krótszym niż 60 dni (zawarcie umowy przedwstępnej).

Nie dzielimy Klientów na „lepszych” i „gorszych”. Obsługujemy zarówno inwestorów lokalnych (przykładowo – rodzinne, polskie firmy deweloperskie), jak i dużych międzynarodowych graczy, wchodzących ostatnio wyjątkowo ekspansywnie na rynek nieruchomości inwestycyjnych w Polsce. Ze względu na ustawowo obowiązującą nas tajemnicę brokerską oraz szczegółowe zapisy NDA, znajdujące się w umowach zawieranych z Klientami – nie udostępniamy tzw. listy referencji, wskazującej Klientów z którymi współpracujemy aktualnie lub współpracowaliśmy w przeszłości.

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym – posiadamy ważne obowiązkowe ubezpieczenie OC dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


Zapraszamy do współpracy.

Newsletter RNI - nie przeocz nowych ofert