EURO24.BROKER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – to profesjonalny polski broker informacji biznesowej, wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze obrotu ekskluzywnymi Nieruchomościami Inwestycyjnymi Off Market, Przedsiębiorstwami, Wierzytelnościami Hipotecznymi oraz Surowcami i Towarami z całego świata. Niemal ćwierć wieku – od 2000 roku – skutecznie łączymy Sprzedających i Kupujących z Polski oraz najdalszych nawet zakątków globu, umożliwiając im zawieranie bezpośrednich transakcji – zarówno pojedynczych zakupów, jak i wysokodochodowych, niekiedy wieloletnich kontraktów. Zajmujemy się ofertami i Projektami Inwestycyjnymi o wartości od minimum 1 mln EUR wzwyż. Górna granica wartości, w praktyce nie istnieje. Obsługiwaliśmy już kilkanaście Projektów Inwestycyjnych oraz Kontraktów o wartościach znacznie przekraczających 500 mln EUR każdy. Aktualnie, w naszej ofercie również znajdują się unikalne Nieruchomości oraz Projekty Inwestycyjne o takich właśnie wartościach, dedykowane dla dużych Funduszy Inwestycyjnych.

Na rynkach jesteśmy obecni już od ponad dwóch dekad, co pozwala nam spojrzeć na bardzo wiele spraw oraz ofert, z dystansem i doświadczeniem nieosiągalnym dla powstających i zamykających się niemal każdego dnia podmiotów ze „stażem” kilku lub kilkunastu miesięcy. Ma to szczególne znaczenie przy obsłudze inwestycji pasywnych – czyli takich, w przypadku których Inwestorzy powierzają nam środki na konkretne inwestycje, zaś ich kompleksowa obsługa „od A do Z” jest w całości po naszej stronie. Nabyta przez ponad 20 lat praktyka rynkowa, doświadczenie, zweryfikowane kontakty biznesowe oraz tzw. zmysł handlowy – są bowiem atutami nie mniej istotnymi od wiedzy merytorycznej, którą w dobie internetu może posiąść w teorii każdy.

Historia naszej Firmy rozpoczęła się w roku 2000 – jako „INFOREPUBLICA” , na warszawskim Ursynowie, gdzie przez wiele lat mieliśmy swoją siedzibę. Nazwa naszej Firmy nie była przypadkowa – od pierwszego dnia działalności, podstawowym przedmiotem naszej oferty była bowiem najcenniejsza wartość – czyli Informacja. I tak pozostało do dziś. Choć przez ponad dwie dekady zmienio się wszystko – świat, gospodarka, rządy, technologia i nasza siedziba – jedna kwestia pozostała niezmienna – wartość Informacji. To ona bowiem jest fundamentem każdego biznesu w każdej branży. Zaczynaliśmy w skromnym M2, jak znaczna część firm w tamtym czasie. Dziś mamy swoją siedzibę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych biurowców w Polsce – w Rondo 1.

Niniejsza strona, poświęcona jest w całości obsłudze obrotu unikalnymi Nieruchomościami Inwestycyjnymi OFF MARKET – wszelkiego typu Gruntami (w tym Złożami Mineralnymi), Obiektami Komercyjnymi oraz Przedsiębiorstwami z pierwszej ręki – niedostępnymi w internecie, na portalach branżowych, u tzw. „doradców” oraz w agencjach nieruchomości. Uzupełnieniem naszej oferty są atrakcyjne Wierzytelności Hipoteczne (zabezpieczone na nieruchomościach). Wszystkie aktualnie dostępne nieruchomości inwestycyjne – znajdują się zawsze w Katalogu.

Oferty z rynku Surowcowo-Towarowego, znajdują się natomiast na naszej głównej stronie brokerskiej – euro24.broker – w sekcji „Surowce”.

Nie jesteśmy typowym „pośrednikiem” i funkcjonujemy w oparciu o całkiem inny model organizacji. Ofert nie pozyskujemy bowiem popularną metodą kopiuj-wklej, tudzież z ogólnodostępnych portali internetowych typu Otodom, Morizon, Domiporta, Gratka etc., lecz poprzez działania operacyjne w terenie oraz budowaną przez długie lata sieć polskich i zagranicznych kontaktów biznesowych. Zdecydowanie nie „idziemy” na ilość, lecz na jakość. Nie zajmujemy się ofertami ogólnodostępnymi, skopiowanymi z sieci.

W naszej ofercie, znajduje się przeważnie od 50 do 100 elitarnych Nieruchomości z pierwszej ręki. Każda z nich jest wyjątkowa – są to wyselekcjonowane, atrakcyjne i niedostępne w sieci oferty unikalnych nieruchomości inwestycyjnych z terenu całej Polski – od gruntów budowlanych (budownictwo jedno- i wielorodzinne) oraz terenów specjalnego przeznaczenia z pozwoleniami (pod np. składowanie i utylizację odpadów, w tym niebezpiecznych), przez nieruchomości TSL (magazyny, hale, etc.), po wszelkiego rodzaju budynki i obiekty handlowe, stacje paliw, hotele, zakłady i fabryki, a nawet funkcjonujące kopalnie, posiadające bogate i udokumentowane ekspertyzami geologicznymi Złoża Mineralne.

Co do zasady, zajmujemy się nieruchomościami inwestycyjnymi o wartości rynkowej od 1 mln €. Sporadycznie robimy też wyjątki dla ofert tańszych, lecz ciekawych i atrakcyjnych inwestycyjnie. Przyjmujemy do sprzedaży wyłącznie oferty wybrane i uprzednio sprawdzone merytorycznie. Pozwala nam to poświęcić – zarówno ofertom, jak i Stronom transakcji – optymalną ilość czasu, czego próżno szukać u tzw. „pośredników” i co przekłada się na naszą bardzo wysoką skuteczność. Dość wspomnieć, że prawie 80% przyjętych ofert – sprzedajemy w czasie krótszym niż 60 dni, co jest wynikiem znakomitym, zważywszy na fakt iż działamy na rynku ofert o przeważnie wysokich lub bardzo wysokich wartościach.

Nie dzielimy naszych obecnych oraz potencjalnych Klientów na „lepszych” i „gorszych”. Obsługujemy zarówno prywatnych Inwestorów lokalnych, jak i duże, międzynarodowe Fundusze. Ze względu na ustawowo obowiązującą nas tajemnicę brokerską oraz szczegółowe zapisy NDA, znajdujące się w umowie zawieranej z każdym Klientem – nie udostępniamy tzw. listy referencji, wskazującej Klientów z którymi współpracujemy aktualnie lub współpracowaliśmy w przeszłości.

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym – posiadamy ważne obowiązkowe ubezpieczenia OC. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę prawną – co w połączeniu z ponad 20-letnim doświadczeniem praktycznym – gwarantuje Inwestorom bezpieczną i sprawną finalizację każdej, nawet najbardziej skomplikowanej transakcji.


Zapraszamy do współpracy.

NEWSLETTER - nie przeocz nowych ofert