Rokaj Nieruchomości Inwestycyjne (RNI) – to profesjonalny broker informacji biznesowej, wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze obrotu unikalnymi nieruchomościami inwestycyjnymi – gruntami, przedsiębiorstwami oraz obiektami komercyjnymi, zlokalizowanymi w całej Polsce.

RNI jest wydzieloną częścią spółki oraz marką rynkową należąca do firmy Rokaj Group Sp. z o.o., będącej od lat największym polskim importerem wyselekcjonowanych, luksusowych dzieł sztuki oraz wyposażenia wnętrz i terenów stylowych.

RNI nie jest „agencją nieruchomości” i funkcjonuje w oparciu o diametralnie inny model organizacji. Ofert nieruchomości nie pozyskuje bowiem znaną i lubianą wśród agentów metodą kopiuj-wklej, tudzież z ogólnodostępnych portali typu Otodom, Morizon, Domiporta, Gratka etc., lecz poprzez działania w terenie, tysiące przejechanych kilometrów i sieć prywatnych kontaktów biznesowych, nawiązywanych systematycznie w trakcie wieloletniej, aktywnej działalności spółki Rokaj Group. Nigdy nie zajmujemy się nieruchomościami ogólnodostępnymi (będącymi już w ofertach agencji, systemie MLS tudzież nieruchomościami oferowanymi już przez ich właścicieli w internecie). Zdecydowanie nie „idziemy” na ilość, lecz na jakość.

W bazie RNI, znajduje się przeważnie od 50 do 100 elitarnych ofert nieruchomości z pierwszej ręki. Każda z nich jest wyjątkowa – są to wyselekcjonowane, atrakcyjne i niedostępne w sieci oferty unikalnych nieruchomości inwestycyjnych z terenu całej Polski – od gruntów budowlanych (budownictwo jedno- i wielorodzinne) oraz terenów specjalnego przeznaczenia z pozwoleniami (pod np. składowanie i utylizację odpadów, w tym niebezpiecznych), przez nieruchomości TSL (magazyny, hale, etc.), po wszelkiego rodzaju budynki i obiekty handlowe, stacje paliw, hotele, zakłady i fabryki, a nawet funkcjonujące kopalnie, posiadające bogate i udokumentowane ekspertyzami geologicznymi złoża.

Co do zasady, RNI zajmuje się nieruchomościami inwestycyjnymi o wartości rynkowej od 1 mln €. Niekiedy robimy też wyjątki dla nieruchomości tańszych, lecz atrakcyjnych inwestycyjnie. Przyjmujemy do sprzedaży jedynie wybrane nieruchomości, wyselekcjonowane przez nas pod kątem inwestycyjnym. Pozwala nam to poświęcić nieruchomości oraz Stronom transakcji optymalną ilość czasu, czego próżno szukać w „agencjach” i co przekłada się na naszą bardzo wysoką skuteczność. Dość wspomnieć, że ponad 60% przyjętych do sprzedaży nieruchomości – sprzedajemy w czasie krótszym niż 60 dni (zawarcie umowy przedwstępnej).

Nie dzielimy Klientów na „lepszych” i „gorszych”. Obsługujemy zarówno inwestorów lokalnych (przykładowo – rodzinne, polskie firmy deweloperskie), jak i dużych międzynarodowych graczy, wchodzących ostatnio wyjątkowo ekspansywnie na rynek nieruchomości inwestycyjnych w Polsce. Ze względu na ustawowo obowiązującą nas tajemnicę brokerską oraz szczegółowe zapisy NDA, znajdujące się w umowach zawieranych z Klientami – nie udostępniamy tzw. listy referencji, wskazującej Klientów z którymi współpracujemy aktualnie lub współpracowaliśmy w przeszłości.

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym – posiadamy ważne obowiązkowe ubezpieczenie OC dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.


Zapraszamy do współpracy.

Newsletter RNI - nie przeocz nowych ofert