EURO24.BROKER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie – to profesjonalny polski broker informacji biznesowej klasy Premium, wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze obrotu ekskluzywnymi Nieruchomościami Inwestycyjnymi Off Market oraz w obsłudze Kontraktów Surowcowych (w tym Złoto, Paliwa, Metale i Energia) z całego świata. Posiadamy również spółki zależne w Zurychu, Londynie, Rotterdamie, Dubaju i Nowym Jorku. Niemal ćwierć wieku – od 2000 roku – skutecznie łączymy Sprzedających i Kupujących z Polski oraz najdalszych nawet zakątków globu, umożliwiając im zawieranie bezpośrednich transakcji – zarówno pojedynczych transakcji Spot, jak i lukratywnych, niekiedy wieloletnich Kontraktów. Zajmujemy się ofertami i Projektami Inwestycyjnymi o wartości od minimum 1 mln EUR wzwyż. Górna granica wartości, w praktyce nie istnieje. Obsługiwaliśmy już Projekty Inwestycyjne oraz Kontrakty Surowcowe o wartościach bardzo znacznie przekraczających 1 MLD EUR/USD każdy. Aktualnie, w naszej ofercie również znajdują się Nieruchomości, Projekty Inwestycyjne oraz Kontrakty Surowcowe o takich właśnie wartościach, dedykowane dla Inwestorów klasy Premium. Wśród nich są spektakularne Projekty międzynarodowe, lukratywne Kontrakty na Złoto i Paliwa, Metale Szlachetne oraz Metale Ziem Rzadkich, jak również surowce energetyczne, mineralne, chemiczne oraz spożywcze.

Na rynkach jesteśmy obecni już od ponad dwóch dekad, co pozwala nam spojrzeć na bardzo wiele spraw oraz ofert, z dystansem i doświadczeniem nieosiągalnym dla powstających i zamykających się niemal każdego dnia podmiotów ze „stażem” kilku lub kilkunastu miesięcy. Ma to szczególne znaczenie przy obsłudze Inwestycji Pasywnych – czyli takich, w przypadku których Inwestorzy powierzają nam środki na konkretne inwestycje, zaś ich kompleksowa obsługa „od A do Z” jest w całości po naszej stronie. Nabyta przez ponad 20 lat praktyka rynkowa, doświadczenie, zweryfikowane kontakty biznesowe oraz tzw. zmysł handlowy – są bowiem atutami nie mniej istotnymi od wiedzy merytorycznej, którą w dobie internetu może posiąść w teorii każdy.

Historia naszej Firmy rozpoczęła się w roku 2000 – jako „INFOREPUBLICA” , na warszawskim Ursynowie, gdzie przez wiele lat mieliśmy swoją siedzibę. Nazwa naszej Firmy nie była przypadkowa – od pierwszego dnia działalności, podstawowym przedmiotem naszej oferty była bowiem najcenniejsza wartość – czyli Informacja. I tak pozostało do dziś. Choć przez ponad dwie dekady zmienio się wszystko – świat, gospodarka, rządy, technologia i nasza siedziba – jedna kwestia pozostała niezmienna – wartość Informacji. To ona bowiem jest fundamentem każdego biznesu w każdej branży. Zaczynaliśmy w skromnym M2, jak znaczna część firm w tamtym czasie. Dziś mamy swoją siedzibę w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych biurowców w Polsce – w Rondo 1.

Niniejsza strona, poświęcona jest w całości obsłudze obrotu unikalnymi Nieruchomościami Inwestycyjnymi OFF MARKET – wszelkiego typu Gruntami (w tym Złożami Mineralnymi), Obiektami Komercyjnymi oraz Przedsiębiorstwami z pierwszej ręki – niedostępnymi w internecie, na portalach branżowych, u tzw. „doradców” oraz w agencjach nieruchomości. Uzupełnieniem naszej oferty są atrakcyjne Wierzytelności Hipoteczne (zabezpieczone na nieruchomościach). Wszystkie aktualnie dostępne nieruchomości inwestycyjne – znajdują się zawsze w Katalogu.

Oferty z rynku Surowcowo-Towarowego, znajdują się natomiast na naszej głównej stronie brokerskiej – euro24.broker – w sekcji „Surowce”.

Nie jesteśmy typowym „pośrednikiem” i funkcjonujemy w oparciu o całkiem inny model organizacji. Ofert nie pozyskujemy bowiem popularną metodą kopiuj-wklej, tudzież z ogólnodostępnych portali internetowych typu Otodom, Morizon, Domiporta, Gratka etc., lecz poprzez działania operacyjne w terenie oraz budowaną przez długie lata sieć polskich i zagranicznych kontaktów biznesowych. Zdecydowanie nie „idziemy” na ilość, lecz na jakość. Nie zajmujemy się ofertami ogólnodostępnymi, skopiowanymi z sieci.

W naszej ofercie, znajduje się przeważnie od 50 do 100 elitarnych Nieruchomości z pierwszej ręki. Każda z nich jest wyjątkowa – są to wyselekcjonowane, atrakcyjne i niedostępne w sieci oferty unikalnych nieruchomości inwestycyjnych z terenu całej Polski – od gruntów budowlanych (budownictwo jedno- i wielorodzinne) oraz terenów specjalnego przeznaczenia z pozwoleniami (pod np. składowanie i utylizację odpadów, w tym niebezpiecznych), przez nieruchomości TSL (magazyny, hale, etc.), po wszelkiego rodzaju budynki i obiekty handlowe, stacje paliw, hotele, zakłady i fabryki, a nawet funkcjonujące kopalnie, posiadające bogate i udokumentowane ekspertyzami geologicznymi Złoża Mineralne.

Co do zasady, zajmujemy się nieruchomościami inwestycyjnymi o wartości rynkowej od 1 mln €. Sporadycznie robimy też wyjątki dla ofert tańszych, lecz ciekawych i atrakcyjnych inwestycyjnie. Przyjmujemy do sprzedaży wyłącznie oferty wybrane i uprzednio sprawdzone merytorycznie. Pozwala nam to poświęcić – zarówno ofertom, jak i Stronom transakcji – optymalną ilość czasu, czego próżno szukać u tzw. „pośredników” i co przekłada się na naszą bardzo wysoką skuteczność. Dość wspomnieć, że prawie 80% przyjętych ofert – sprzedajemy w czasie krótszym niż 60 dni, co jest wynikiem znakomitym, zważywszy na fakt iż działamy na rynku ofert o przeważnie wysokich lub bardzo wysokich wartościach.

Nie dzielimy naszych obecnych oraz potencjalnych Klientów na „lepszych” i „gorszych”. Obsługujemy zarówno prywatnych Inwestorów lokalnych, jak i duże, międzynarodowe Fundusze. Ze względu na ustawowo obowiązującą nas tajemnicę brokerską oraz szczegółowe zapisy NDA, znajdujące się w umowie zawieranej z każdym Klientem – nie udostępniamy tzw. listy referencji, wskazującej Klientów z którymi współpracujemy aktualnie lub współpracowaliśmy w przeszłości.

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym – posiadamy ważne obowiązkowe ubezpieczenia OC. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę prawną – co w połączeniu z ponad 20-letnim doświadczeniem praktycznym – gwarantuje Inwestorom bezpieczną i sprawną finalizację każdej, nawet najbardziej skomplikowanej transakcji.


Zapraszamy do współpracy.

NEWSLETTER - nie przeocz nowych ofert