A1 – ŁÓDŹ – CZĘSTOCHOWA – Atrakcyjny teren inwestycyjny 10 ha – Pod LOGISTYKĘ oraz PRZEMYSŁ – Znakomita lokalizacja przy ważnym WĘŹLE KOMUNIKACYJNYM !

14 000 000 

RNI – oferta nr 897

Opis

Atrakcyjny i znakomicie skomunikowany teren inwestycyjny o powierzchni 10 hektarów, położony przy dużym, ważnym węźle komunikacyjnym Autostrady A1, na odcinku pomiędzy Łodzią a Częstochową.
Do Częstochowy 30 minut, do Łodzi 50 min.
W Studium przeznaczony pod Logistykę i Przemysł.
Po sąsiedzku olbrzymie firmy i centra logistyczne oraz Park Przemysłowo-Logistyczny.
Teren położony w bezpośredniej bliskości bardzo rozwojowo zarządzanego Miasta.
Dla Inwestora oznacza to gwarancję ciągłej dostępności lokalnej siły roboczej, niezbędnej do obsługi Parku Logistycznego po jego uruchomieniu.
Co bywa niestety dużym problemem, w przypadku posadowienia przedsięwzięcia w lokalizacjach dobrze skomunikowanych (drogowo), ale znacznie oddalonych od większych skupisk ludzkich (czyli miast).
Ponadto – władze Miasta, mając na uwadze kwestię zatrudnienia mieszkańców oraz wpływy podatkowe – są bardzo przychylne inwestycjom i gotowe do podjęcia współpracy w szerokim zakresie.
*
Aktualnie jedyny dostępny w tym rejonie teren pod TSL i Przemysł, o tak dobrej lokalizacji, a przy okazji optymalnej, nie gigantycznej wielkości, przekładającej się bezpośrednio na przystępną cenę – nie idącą w grube dziesiątki lub setki milionów złotych, lecz osiagalną dla niemal każdej aktywnie działającej na rynku firmy.
100 tys. m2 przy profesjonalnym rozplanowaniu terenu – wystarczy de facto pod wszystko, włącznie z lokalnym Parkiem Logistycznym, a nie wymaga zaciągnięcia potężnego kredytu na 30 lat.

_______________

Znakomita oferta z pierwszej ręki, do szybkiej sprzedaży.
Cena 14 mln zł (NIE DOCHODZI JUŻ VAT – sprzedaż przez osobę fizyczną).
Dla zdecydowanego Nabywcy – możliwość negocjacji ceny w rozsądnym zakresie.

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania części Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 897 Kategoria: