WARSZAWA OKĘCIE WŁOCHY – Rewelacyjna lokalizacja przy samym Lotnisku – Teren inwestycyjny 4 ha – Pod Park Logistyczny – DŚ i WZ na ponad 11000 m2 HAL wys. do 12 m !

15 000 000 

Oferta nr 950

Opis

Wyjątkowo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 4 ha (bardzo korzystne wymiary, powalające na optymalne rozplanowanie hal), zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Teren znakomicie skomunikowany z drogą ekspresową S2 – czyli Południową Obwodnicą Warszawy (POW).

 

Komplet najważniejszych dokumentów :
•  Prawomocna, ostateczna Decyzja Środowiskowa (batalia o jej uzyskanie i uprawomocnienie zajęła Właścicielowi ponad 5 lat !)
  Obowiązująca Decyzja WZ na budowę Centrum Dystrybucyjno-Magazynowego – na prawie 15000 m2 hal o wys. do 12 metrów ! (Decyzja wydana była dla obszaru 5,3 ha – stąd dla wchodzących w jego skład 4 ha, proporcjonalnie należy przyjąć ponad 11 000 m2).
W realnej perspektywie (po uchwaleniu MPZP ze standardową intensywnością zabudowy) – możliwość zrealizowania na tym terenie ponad 2-krotnie większego metrażu hal ! (informacja potwierdzona).
Media (energia elektryczna i gaz) – przy granicy areału.
Wod-kan możliwy do dociagnięcia (jest zgoda potwierdzona WZ).
W okolicy procedują zakup gruntów i budowę magazynów, najwięksi gracze tego segmentu rynku.  Ruszyła już pierwsza budowa.

 

Unikalna oferta  – w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska na Okęciu, od dawna nie ma już bowiem dostępnych gruntów inwestycyjnych , mających do tego optymalną wielkość, przekładającą się bezpośrednio na przystępną cenę – nie idącą w grube dziesiątki lub setki milionów złotych, lecz osiagalną dla niemal każdej aktywnie działającej na rynku firmy.
40 tys. m2 gruntu i startowo nieco ponad 11 tys. m2 hal wystarczy nawet na mniejszy Park Logistyczny, a nie wymaga zaciągnięcia potężnego kredytu na 30 lat.

_______________

Znakomita cena 15 mln zł (NIE DOCHODZI JUŻ VAT – sprzedaje osoba fizyczna).
Być może jeszcze do niedużej negocjacji w rozsądnym zakresie.

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania większości Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.
   RNI 950 Kategoria: