WARSZAWA – Renomowana, extra prosperująca DOCHODOWA FIRMA – MARKA od 20 lat na rynku Moto – LIDER segmentu – Własny biurowiec • Klienci cała PL – ZWROT 4 LATA !

8 000 000 

RNI – oferta nr 910

Opis

Rzadko spotykana okazja inwestycyjna. Absolutny gotowiec.
Do przejęcia w pełnym biegu – znakomicie prosperująca, profesjonalnie prowadzona przez prawie 20 lat przez jednych Właścicieli (założycieli) – warszawska Firma z branży Moto :
 • z siedzibą przy jednej z głównych arterii stolicy (własny biurowiec o powierzchni użytkowej 800 m2),
 • z kadrą wysoko wykwalifikowanych, lojalnych pracowników (z których znaczna część pracuje w Firmie od początku działalności !),
 • z kompletnym, specjalistycznym zapleczem wartsztatowym (diagnostyczno-montażowym),
 • z bazą tysięcy Klientów z całej Polski, z których część cyklicznie powraca (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny),
 • z renomą rynkową, wypracowaną przez prawie 20 lat ścisłej specjalizacji.
Marka już nie tyle wiodąca, co de facto dominująca w swoim segmencie rynku – widoczna we wszystkich mediach społecznościowych oraz perfekcyjnie wypozycjonowana (organicznie, przez lata pracy – nie adwords) w Google na setki fraz kluczowych.
Jest to potężne narzędzie sprzedażowe, którego nie da się zbudować w rok, dwa lub trzy – i którego realna wartość rynkowa odpowiada milionom złotych rocznie, które należałoby teraz wydać na AdWords, by uzyskać choćby zbliżony efekt !
Każdy zainteresowany usługą świadczoną przez Firmę, znajdzie ją zawsze on the top – na pierwszej stronie wyników wyszukiwania – zarówno jako informację, jak i filmy video.
Ponadto – eksperci Firmy występują w branżowych programach TV oraz redagują artykuły w popularnej prasie motoryzacyjnej.
Szukając usługi – nie ma fizycznej możliwości nie trafić na ofertę Firmy, co w połaczeniu z renomą Firmy – przekłada się na klientów przyjeżdżających na usługę nawet po kilkaset kilometrów, z przysłowiowego „drugiego końca Polski”.
Telewizja, prasa oraz Internet (portale www, Google oraz media społecznościowe) tworzą bowiem jednolity, naturalny dla odbiorcy model sprzedaży, kreujący przy okazji stabliny, fachowy (ekspercki) wizerunek Firmy, co zdecydowanie wyróżnia ją spośród konkurencji, która od dłuższego już czasu nie jest w stanie nawiązać realnej rywalizacji.

Synergia renomy i dominacji w sieci,  przekłada się na wysoką dochodowość Firmy.

 

*
Na dzień dzisiejszy – Przedsiębiorstwo generuje od lat stabilny dochód przekraczający 1 mln zł rocznie (księgowo – ok. 2/3 tego). Szczegóły wyłącznie na spotkaniu.
Ponadto – Właściciele mają też opracowany gotowy, możliwy do prostego wdrożenia bardzo niewielkim nakładem sił i środków, biznesplan logicznej rozbudowy (roszerzenia) zakresu świadczonych usług, co wg bardzo ostrożnych szacunków pozwoliłoby zwiększyć aktualny poziom zysku o 50-80% !  Oczywiście, pomysł ten zostanie przekazany Nabywcy nieodpłatnie wraz z kompletną wiedzą merytoryczną i know-how Firmy.
Czas zwrotu z inwestycji w zakup tego Przedsiębiorstwa, będzie więc bardzo szybki – realnie 4, maximum 5 lat !

 

Przedsiębiorstwo do przejęcia w całości – wraz z know-how, biurowcem, kadrą wysoko wykwalifikowanych pracowników, wyposażonymi warsztatami, bazą klientów (umowy serwisowe !) oraz kontaktami handlowymi (dostawcy polscy i zagraniczni – nienaganna historia współpracy i dyscyplina płatnicza).
Po niemal 20 latach prowadzenia Firmy, Właściciele podjęli trudną emocjonalnie, ale ostateczną decyzję o przejściu na „emeryturę” – czyli po prostu zasłużony odpoczynek.
Pomimo tego, deklarują minimum półroczny okres pełnego, aktywnego wsparcia w płynnym przejęciu i bieżącym prowadzeniu Firmy oraz wdrożeniu we wszystkie aspekty rynku (branży) – co w naszej ocenie jest olbrzymią wartością dodaną !
Właścicielom zależy bowiem na tym, by stworzona przez nich Marka nie zniknęła z rynku, a wręcz przeciwnie – umacniała wypracowaną przez lata dominację w tym segmencie rynku Moto.
Wiedza praktyczna jaką Właściciele przekażą Nabywcy, zdobyta przez prawie 20 lat prowadzenia Przedsiębiorstwa – przekłada się wprost na wymierne zyski oraz uniknięcie kosztownych pomyłek, nieuniknionych przy budowaniu Firmy od zera.

 

*
Unikalna oferta – pozwalająca dosłownie z dnia na dzień przejąć dochodową Firmę i Markę budowaną od prawie 20 lat !
Przy czym warto zwrócić uwagę na podstawowy fakt, że cena oczekiwana przez Właścicieli – jest de facto odpowiednikiem wartości …samego tylko biurowca i wyposażenia !
W gratisie, Inwestor otrzyma więc :
 • dochodowe Przedsiębiorstwo i Markę  z możliwością dalszego, dynamicznego rozwoju
 • kadrę wykwalifikowanych Pracowników
 • pełne know-how
 • bazę klientów z całej Polski
 • genialne narzędzie sprzedażowe w Sieci
 • konktakty handlowe (dostawcy) w Polsce i za granicą
 • pełne wsparcie oraz 20-letnie doświadczenie praktyczne, które przekażą Właściciele.
Firma o wzorowej stabilności finansowej :
 • bez jakichkolwiek zatorów, problemów z płatnościami, etc. (99% klientów płaci gotówką lub kartą)
 • bez jakichkolwiek zaległości administracyjno-podatkowych (US, ZUS, etc.)
 • bez jakichkolwiek kredytów, leasingów lub innych zobowiązań długoterminowych (= bardzo wysoka zdolność kredytowa !).
Wszelkie inne szczegóły techniczne dot. Firmy oraz transakcji jej sprzedaży – Właściciele przybliżą Nabywcy już na spotkaniu.

_______________

Okazyjna cena 8 mln zł (kwestia VAT do uzgodnienia – w zależności od wybranej formy zakupu Przedsiębiorstwa) .
Dla zdecydowanego Nabywcy – niewykluczona jeszcze możliwość negocjacji ceny w niedużym zakresie.
Przed rozpoczęciem rozmów – zgodnie z wolą Właścicieli – wymagane będzie podpisanie dodatkowej Umowy NDA.

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania części Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 910 Kategoria: