WROCŁAW max 5 minut– Kameralnej wielkości Teren 4 ha – Pod LOGISTYKĘ oraz PRZEMYSŁ – Znakomita lokalizacja, bezpośredni zjazd z WOW, media !

7 900 000 

RNI – oferta nr 751

Opis

Znakomity teren o powierzchni 4 hektarów, przeznaczony pod Logistykę i Przemysł, położony niecałe 5 minut od granicy Wrocławia    w kierunku płn.-wsch., z bezpośrednim zjazdem z północnego odcinka WOW (Wschodnia Obwodnica Wrocławia) na działkę.
Dostępne media – prąd i woda.
Teren o rewelacyjnej lokalizacji, a przy okazji kameralnej (jak na branżę TSL), nie gigantycznej wielkości, przekładającej się bezpośrednio na wyjątkowo przystępną cenę – nie idącą w grube dziesiątki lub setki milionów złotych, lecz osiagalną dla każdej aktywnie działającej na rynku firmy.
40 tys. m2 przy profesjonalnym rozplanowaniu terenu – wystarczy de facto na wszystkie potrzeby firmy, w tym nawet też na nieduży, lokalny Park Logistyczny, a nie wymaga zaciągnięcia potężnego kredytu na 30 lat.
Super oferta z pierwszej ręki, do bardzo szybkiej sprzedaży !
_______________
Cena 7,9 mln zł netto (+ vat23%, w całości do odliczenia), do ewentualnej niedużej negocjacji za naszym pośrednictwem.

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania części Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 751 Kategoria: