Jeżeli jesteś Właścicielem atrakcyjnej Nieruchomości Inwestycyjnej (grunt, kamienica, hotel, biurowiec, galeria handlowa, park logistyczny, baza paliw, fabryka, zakład, inny obiekt komercyjny) lub Przedsiębiorstwa, które chcesz sprawnie sprzedać (a nie usiłować sprzedawać przez lata) – zapraszamy do współpracy.

Co do zasady, zajmujemy się Nieruchomościami Inwestycyjnymi o wartości rynkowej od 1 mln €. Niekiedy robimy też wyjątki dla nieruchomości tańszych, lecz atrakcyjnych inwestycyjnie. Przyjmujemy do sprzedaży wybrane nieruchomości, zweryfikowane pod kątem inwestycyjnym. Pozwala nam to poświęcić nieruchomościom oraz obu Stronom transakcji optymalną ilość czasu, czego próżno szukać w „agencjach” i co przekłada się na naszą wyjątkowo wysoką skuteczność. Prawie 80% przyjętych do sprzedaży nieruchomości – sprzedajemy w terminie do 60 dni, natomiast resztę – w czasie nie przekraczającym z reguły 90 dni.

Nieruchomości Inwestycyjne które przyjmujemy do sprzedaży, nie są przez nas oferowane publicznie „wszędzie i wszystkim” – jak ma to zawsze miejsce w przypadku agencji nieruchomości – (co niestety przynosi skutek odwrotny od zamierzonego), lecz wyłącznie jako oferty ekskluzywne, w modelu OFF MARKET. Ich ogólne charakterystyki widoczne są tylko na naszej stronie brokerskiej (i nigdzie indziej w sieci), zaś szczegółowe profesjonalne prezentacje – przesyłane są, po podpisaniu Umowy Brokerskiej z klauzulą NDA, wyłącznie wybranym, starannie wyselekcjonowanym Inwestorom prywatnym oraz podmiotom gospodarczym (funduszom, holdingom, trustom inwestycyjnym, etc.) z terenu całej Europy.

Efektem takiej właśnie strategii sprzedaży, kompleksowego opracowania każdej nieruchomości oraz zbudowanego przez lata zaufania i znakomitej renomy jaką cieszymy się w środowiskach Inwestorów – jest wyjątkowo wysoka skuteczność sprzedaży.

Co warto podkreślić – jeżeli nieruchomość nie była wcześniej oferowana w mediach lub agencjach – usługa nasza jest całkowicie bezpłatna (nasze pełne wynagrodzenie pokrywa Kupujący) – niezależnie od wszelkich kosztów poniesionych przez nas w celu sprzedaży danej nieruchomości.

Natomiast dla nieruchomości, które były już wcześniej oferowane w sieci przez Właściciela i/lub agencje, nasze wynagrodzenie zamyka się w kwocie 2% od finalnej ceny sprzedaży nieruchomości. Co ważne – nigdy nie pobieramy jakichkolwiek opłat z góry. Rozliczenie następuje dopiero wówczas gdy Właściciel zawrze ostateczną umowę sprzedaży ze wskazanym przez nas Nabywcą.

Jedynym naszym warunkiem, jest nie zamieszczanie oferty w tzw. ogólnodostępnych mediach, agencjach i na popularnych portalach branżowych (np. Otodom, Domiporta, Morizon, Gratka, etc.).  W przypadku nieruchomości inwestycyjnych i specjalistycznych, skuteczność sprzedaży za ich pośrednictwem jest i tak zerowa, a jedynym efektem ubocznym jest zawsze skopiowanie na dziko oferty przez kilkadziesiąt lub kilkaset agencji oraz obowiązkowo wprowadzenie jej do bazy MLS. Powoduje to efekt odwrotny od zamierzonego – nawet bardzo atrakcyjna oferta jest już dla Inwestorów na długi czas „spalona” (na zasadzie „wszyscy o tym wiedzieli, a nikt nie kupił”). Niestety, bardzo często Klienci popełniają ten podstawowy błąd, którego odwrócenie zajmuje później długie miesiące, a niekiedy nawet i lata. W przypadku natomiast bardzo charakterystycznych i drogich ofert – bywa de facto niemożliwe do naprawienia.


I tyle. Nie wymagamy nic więcej.

Zapraszamy do współpracy.

SZYBKIE ZGŁOSZENIE NIERUCHOMOŚCI

NEWSLETTER - nie przeocz nowych ofert