Sale Off !

Dolny Śląsk – SUDETY – Kurort • Ekskluzywny całoroczny Hotel Górski z naśnieżanym Stokiem • Możliwa rozbudowa na 220 osób ! • OKAZYJNA CENA 50% wartości !

12 000 000 

RNI – oferta nr 1033

Opis

Zjawiskowo położony na półtorahektarowej działce widokowej, w bliskości głównego „deptaka” modnego sudeckiego Kurortu,  znakomicie prosperujący, całoroczny prestiżowy kompleks hotelowy typu Mountain Village  – złożony z paru pięknych budynków Hotel Górski na 60 osób – z ekskluzywnymi dużymi apartamentami i studiami, luksusowymi pokojami, naśnieżanym i ratrakowanym prywatnym Stokiem Narciarskim, Wyciągami Narciarskimi, Wypożyczalnią Sprzętu oraz efektowną, zbudowaną z drewnianych bali Restauracją Regionalną połączoną z Salą Weselną (na 250 osób) i profesjonalnym Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt audio/video .
Z uwagi na idealne skomunikowanie, bardzo korzystny stosunek jakości do cen oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne i bankietowe, obiekt przez cały rok cieszy się powodzeniem – turystów, narciarzy oraz gości biznesowych (konferencje, szkolenia, imprezy zamknięte, integracyjne, eventy) i …weselnych (piękna, regionalna sala).
Sam Kurort – to od lat jedno z najbardziej obleganych miejsc w Polsce, w którym sezon trwa niemal 12 miesięcy.  Miejscowość cieszy się znakomitą renomą również wsród turystów zagranicznych.

 

Łączna powierzchnia użytkowa nietuzinkowych wnętrz Kompleksu, utrzymanego w klimacie ekskluzywnego schroniska górskiego, tworzącego ciepły i przyjazny klimat – to na dziś znacznie ponad 2500 m2 PU.
Co ważne – z uwagi na dużą działkę i przemyślane usytuowanie budynków – możliwa jest też dalsza, znaczna rozbudowa Obiektu, poprzez wybudowanie nowej jego części – nawet na 60 apartamentów (około 150 osób), bez uszczerbku dla ekskluzywnego charakteru Obiektu oraz dla funkcjonalności i komfortu użytkowania Stoku Narciarskiego w sezonie zimowym.
Łącznie więc – po rozbudowie – Obiekt dysponowałby :
 • prawie 100 apartamentami
 • dla około 220 osób.
Instalacja naśnieżania stoku wyjątkowo ekonomiczna – zasilana wodą z potoku górskiego ! (co daje olbrzymie oszczędności). Profesjonalna, pełna infrastruktura Stoku – ratrak, armatki śnieżne, zbiorniki na wodę, wyciągi narciarskie (w tym dla najmłodszych).

 

Absolutna perełka i okazja inwestycyjna – z uwagi na wiek Właścicieli i brak sukcesji, ten unikalny, funkcjonujący Obiekt jest aktualnie możliwy do szybkiego przejęcia w okolicach połowy realnej wartości rynkowej, kształtującej się na poziomie circa 25 mln zł (wyjątkowo ostrożny, zachowawczy Operat Szacunkowy sprzed roku, zamknął się kwotą prawie 21 mln zł).
W okazyjnej cenie 12 mln zł – nowy Właściciel, oprócz samej Nieruchomości, otrzyma dosłownie wszystko :
 • całość wyposażenia hotelowego, restauracji, kuchni, etc.
 • całość wyposażenia Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego i Weselnego (z nowoczesnym sprzętem audio-wizualnym)
 • całość wyposażenia stoku narciarskiego (wyciągi, ratrak, armatki, ekonomiczna instalacja naśnieżania stoku, etc.)
 • wykwalifikowaną załogę (pracowników) z wieloletnim doświadczeniem (niektórzy pracują od początku)
 • wieloletnie know-how, które przekażą Właściciele odchodzący na zasłużoną emeryturę.
W naszej ocenie – z uwagi na urzekającą lokalizację i wyrobioną markę – Obiekt ma olbrzymi potencjał dalszego rozwoju.
Nieruchomość bez obciążeń, hipotek i zastawów.

Dzisiejszy koszt wybudowania kompletnie wyposażonego Obiektu tej wielkości – wraz z gruntem i Stokiem Narciarskim – oscylowałby na poziomie ok. 50 mln zł.

_______________
Okazyjna cena 12 mln zł netto.  Pełna faktura.
Dla zdecydowanego Nabywcy – niewykluczona jeszcze możliwość negocjacji ceny w symbolicznym zakresie.
Stała prowizja brokerska 1 mln zł – niezależna od finalnie wynegocjowanej ceny.
Oferta wyłącznie dla docelowego Inwestora.

 

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania części Inwestycji  (rozbudowy) ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 1033 Kategorie: ,