NAŁĘCZÓW – Uzdrowisko • Unikalny grunt w Strefie C • Wydane WZ na Dom Seniora (DPS) i Usługi Medyczne • Możliwa Dotacja Unijna na 80% wartości Inwestycji !

4 500 000 

Oferta nr 1003

Opis

Unikalna oferta i Projekt Inwestycyjny w sercu Nałęczowa (dawniej Nałęczów-Zdrój) – jedynego w Polsce uzdrowiska o profilu wyłącznie kardiologicznym.  Z uwagi na wyjątkowy mikroklimat, sprzyjający naturalnemu obniżeniu się ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszeniu dolegliwości serca, Nałęczów jest bowiem znanym w całej Polsce i Europie miejscem leczenia oraz rehabilitacji pacjentów po zawale serca i wszelkich operacjach kardiochirurgicznych.

 

Piękna działka o powierzchni 3 hektarów, dla której zgodnie z decyzją Burmistrza Nałęczowa wydane zostały już prawomocne Warunki Zabudowy na Dom Seniora + Usługi Medyczne (klinika, szpital)jest zjawiskowo położona w Strefie C Uzdrowiska. Bezpośrednio przylega ona do Strefy B o szczególnych walorach krajobrazowych i klimatycznych oraz złożach naturalnych surowców leczniczych.
Dysponujemy profesjonalną Koncepcją Architektoniczną budynku wraz z całą infrastrukturą.
Możliwe jest również uzyskanie WZ na kameralną zabudowę mieszkaniową wielorodzinną (Apartamenty) lub jednorodzinną .  Powierzchnia zabudowy – do 55% powierzchni działki .
Absolutna okazja inwestycyjna :
 • Jedyna działka w takiej lokalizacji w sercu Uzdrowiska z możliwością zabudowy
 • Olbrzymi ROI (zwrot z inwestycji) – ponieważ na realizację tego Projektu Inwestycyjnego (budowę Obiektu wraz z całym jego wyposażeniem pod klucz !), jesteśmy w stanie pozyskać dla Inwestora bezzwrotną Dotację Unijną w wysokości 80% (!) kosztów inwestycji.  Co w praktyce oznacza możliwość wybudowania obiektu niemal w całości za unijne pieniądze.

_______________

Unikalna oferta prywatna z pierwszej ręki.
Okazyjna cena 1 mln €  (NIE DOCHODZI JUŻ VAT – sprzedaje osoba fizyczna).
Dla zdecydowanego Nabywcy – niewykluczona możliwość negocjacji ceny w symbolicznym zakresie.

 

  • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania 80% Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
  • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

  _______________

  Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 1003 Kategoria: