WYBRZEŻE • Spektakularny grunt budowlany 10 ha na najwyższym klifie (i tarasie widokowym) Polskiego Wybrzeża – Pod duży, luksusowy Obiekt Hotelowy

46 500 000 

RNI – oferta nr 819

Opis

Jedyna taka – pierwsza i ostatnia – działka na całym polskim Wybrzeżu.
Grunt budowlany o powierzchni ponad 10 ha oraz idealnych proporcjach, spektakularnie zlokalizowany centralnie na szczycie najwyższego klifu (tarasu widokowego) polskiego Wybrzeża !
Rozpościerający się z niego panoramiczny widok, robi oszałamające wrażenie.
U stóp klifu – na całej szerokości działki, rozciaga się piękna plaża. Dalej, po horyzont, jest już tylko bezkres morza.
Działka w całości pod MPZP – przeznaczona pod usługi turystyki. Dostępne wszystkie media.
Możliwość wybudowania potężnego kompleksu hotelowego o łącznej powierzchni do 27 500 m2.
Zgodnie z informacją uzyskaną od Właściciela gruntu – możliwe jest również przedsięwzięcie joint venture  z Inwestorem ! 

 

KONCEPCJA ZAGOSPODAROWANIA :
Obiekt hotelowy – ilość pokoi 250 do 280, w standardzie 5-gwiazdkowym z apartamentami de lux, restauracja, kawiarnia, winiarnia, sale konferencyjne, strefa Wellness/SPA/Fitness, kręgielnia, Night Club, Aquapark.
Pozostała część kompleksu – z przeznaczeniem na tzw. atrakcje towarzyszące – baseny zewnętrzne, boiska sportowe, korty tenisowe, ścieżki spacerowe i rowerowe, mini golf oraz place zabaw. Możliwość zorganizowania profesjonalnego parku linowego i paintballa.

 

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa wraz z profesjonalnym, kompleksowym projektem oraz wszystkimi uzgodnieniami z Gminą i dostawcami mediów.
Jeszcze w tym roku – przewidziane jest pozwolenie na budowę, o ile Inwestor nie wprowadzi do koncepcji zagospodarowania i projektu znaczących zmian.
Gmina jest nastawiona wyjątkowo pozytywnie do realizacji tej spektakularnej inwestycji, która po ukończeniu – z uwagi na absolutnie unikalną lokalizację – ma wszelkie szanse stać się najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym obiektem na polskim Wybrzeżu.

 

_______________

Unikalna oferta klasy premium z pierwszej ręki, dla poważnego Inwestora z wizją i rozmachem.
Cena 46,5* mln zł netto (+ vat23%, w całości do odliczenia), do ewentualnej niedużej negocjacji za naszym pośrednictwem.
* dla kursu 1€ = 4,65 PLN > [ Właściciel określił cenę gruntu w walucie EUR – cena ofertowa wynosi 10 mln €, w związku z czym, ostateczna cena w PLN, zostanie obliczona wg średniego kursu EUR na dzień zawarcia aktu notarialnego. ]

   • Możliwość bezzwrotnego sfinansowania części Inwestycji ! – Dotacje Unijne – unikalne warunki. > Sprawdź ofertę.
   • Możliwość profesjonalnego zastępstwa inwestorskiego w pełnym zakresie. > Sprawdź ofertę.

   _______________

   Przed podpisaniem Umowy Brokerskiej, nie udzielamy jakichkolwiek informacji innych, niż znajdujące się w powyższym opisie. Uprzejmie prosimy o przeanalizowanie Zasad Współpracy.

   RNI 819 Kategoria:
   Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,